Autor Wątek: Zapisy  (Przeczytany 2358 razy)

Doom

  • Administrator
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Zapisy
« dnia: Luty 01, 2013, 18:09:38 »
Zapisz swoje magiczne zwierzę. Gatunek dowolny. Byleby było magiczne.
Imię:
Wiek:
Płeć:
Rasa:
Charakter:
Magiczne moce( max. 4):
Historia:

James

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Chodz mi o Znaki na ciele dlatego to zdj a nie inn
    • Zobacz profil
    • Psy To My
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2013, 19:20:44 »
Imię: James
Wiek: 17 lat (nieśmiertelny)
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Nocny Łowca
Charakter: Miły, odważny, przyjacielski, pomocny
Magiczne moce( max. 4): Nadnaturalna szybkość, nigdy się nie męczy, rozmowa ze zwierzętami i roślinami, posiada laskę, dzięki której potrafi rzucać zaklęcia
Historia: Nie całkiem Brytyjczyk, ale nie całkiem cudzoziemiec. Tyle widzą przyziemni, czyli zwykli ludzie. Natomiast Nocni Łowcy przede wszystkim widzą we mnie jednego z nich, Nocnego Łowcę; świetnego wojownika, szybkiego, wytrenowanego, silnego, mądrego. Urodziłem się w Shanghaju. Mój ojciec był Brytyjczykiem, matka Chinką. Obydwoje razem prowadzili Instytut w Shanghaju. Pewnego razu dowiedziałem się, że zanim się urodziłem, 25 lat temu, moja matka znalazła i spaliła kryjówkę demona Yanluo, wraz z połową jego potomstwa. Yanluo czekał cierpliwie przez ćwierć wieku, bo Wielkie Demony żyją wiecznie, aż w końcu znalazł słaby punkt w łańcuchach obronnych zaklęć otaczających Instytut. Wdarł się do środka. Pozabijał służbę, mnie i rodziców przykuł do krzeseł w dużym pokoju. Moją matkę i ojca posadził naprzeciwko mnie. Zabrał się do roboty. Na oczach moich rodziców torturował mnie, wstrzykując mi w żyły palącą substancję. Trucizna atakowała mój mózg i powodowała halucynacje. Przez dwa dni śniłem o zniszczonym Londynie; widziałem wielkie metalowe stwory, kroczące po spalonych pożogą ulicach niczym monstrualne pająki. Od czasu do czasu budziłem się, wtedy słyszałem wołanie moich rodziców. Trzy dni później, gdy się ocknąłem, usłyszałem już tylko matkę. Ochrypłym od łez i bólu głosem wciąż powtarzała moje imię - nie to angielskie, tylko to, które nadała mi przy urodzeniu, Jian. Potem straciłem przytomność. Uratowało mnie londyńskie Clave (Konklave, Enklawa), zaniepokojone brakiem wiadomości od Instytutu w Shanghaju. Mojej matki nie zdołali ocalić. Przez wiele lat szukałem lekarstwa na truciznę, którą podał mi demon, narkotyk yin fen. Srebrny proszek. Nic jednak nie znalazłem, toteż pogodziłem się z losem. Yin fen powoli mnie zabija, gdy biorę go mniej, jestem go spragniony, umieram szybciej, podobnie jak przy zwiększeniu dawki. Gdy muszę walczyć, biorę go więcej, aby nie osłabnąć. Nienawidzę samego siebie. Nie wiem, jak tu trafiłem. Mam jednak nadzieję, że tu zostanę.
Siła: 15
Siła magii: 15
Szybkość: 20
Odwaga: 15
Czujność: 15

Doom

  • Administrator
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 01, 2013, 19:23:23 »
Przyjęty na zwiadowcę

Shadow

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2013, 17:16:10 »
Imię: Właściwie to nie mam imienia ale ludzie zwykli mnie nazywać "Śmiercią".Jeśli już wolę imię Shadow.
Wiek: 2000
Płeć: Męszczyzna
Rasa: Cień
Charakter: Tajemniczy,miły,odważny,przyjacielski,z poczuciem humoru
Magiczne moce( max. 4): Potrafię zabierać duszę,zmieniać postać i zmieniać dowolnie cienie innych i swoje(mam wiele cieni)
Historia: Urodziłem się na Olimpie skąd zostałem zaraz wyrzucony ponieważ zakochałem się w Afrodycie.Znalazłem się w podziemiach gdzie wyszkolił mnie Hades.Jednak nie umiałem odbierać życia chorym i rannym ludziom więc po 300 latach uciekłem.Wciąż jestem ścigany przez Hadesa ale postanowiłem z kimś zostać i uleczyć złamane serce.
Siła:20
Siła magii:20
Szybkość:20
Odwaga:10
Czujność:10

Doom

  • Administrator
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 03, 2013, 17:18:44 »
Przyjęty na wojownika

Shadow

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 03, 2013, 17:28:08 »
ok co teraz?
Siła:20
Siła magii:20
Szybkość:20
Odwaga:10
Czujność:10

Doom

  • Administrator
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 03, 2013, 17:37:16 »
Rozdziel Punkty

Shadow

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 03, 2013, 17:39:49 »
ok
Siła:20
Siła magii:20
Szybkość:20
Odwaga:10
Czujność:10

Nariko

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 10, 2013, 19:24:46 »
Imię: Nariko
Wiek: 17 (nieśmiertelna)
Płeć: kobieta
Rasa: Najemniczka -zabójczyni
Charakter: Jestem osobą miłą jak na najemniczkę, co prawda często pracuję za pieniądze. Jestem tajemnicza, lecz romantyczna. Jeśli chodzi o pracę to jestem porywcza do różnych misji. Resztę moich cech poznacie później.
Magiczne moce( max. 4): Nadludzka szybkość, siła i zręczność. Posiadam również moc władania nad żywiołami. Posiadam moc Zen, dzięki której mogę przywołać dowolne magiczne  zwierzę i zasila moje bronie. Mogę się zmieniać w zwierzęta.
Historia: Moja historia zaczyna się tym, że jako młoda dziewczyna byłam zainteresowana walką. Ojciec był wojownikiem. Lecz kiedy pewien człowiek rozpuścił plotkę, że mój tata zdradził nasz lud z klanem cienia. Matka kazałam mi uciec zanim przyszli by zabić mojego ojca. Byłam uparta i nie miałam zamiaru nigdzie iść. Nie udało mi się obronić rodziców i właśnie wtedy zyskałam jedną ze swoich mocy. Zostałam najemniczką, lecz nie zawsze pracuję za pieniądze. Jestem poszukiwana w wielu państwach. Wszyscy strzegą się mnie jak ognia, lecz moim marzeniem jest to żeby poznać osobę, która mnie zaakceptuje.
Zdjęcie dodam później, bo je zgubiłam.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2013, 20:21:02 wysłana przez Loretta »
Zadzieranie ze mną, to dowód twojej głupoty.

Siła: 20
Siła magii: 10
Szybkość: 20
Odwaga: 20
Czujność:10

Doom

  • Administrator
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 10, 2013, 19:38:25 »
Przyjęta na Tropiciela

Liranna

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 13, 2013, 19:07:34 »
Imię:  Lillirenna (jednak woli jak mówi się do niej Liranna lub Lira)
Wiek: 16 (nieśmiertelna)
Płeć: Kobieta
Rasa: Wróżka
Charakter: Tajemnicza,nieśmiała,zamknięta w sobie,nieufna
Magiczne moce( max. 4): Władanie nad żywiołem powietrza i wody,porozumiewanie się ze zwierzętami,uzdrawianie
Historia: Pochodzę z krainy wróżek,gdzie nie czułam się zbyt pewnie.Byłam odmieńcem nie tylko ze względu na moce.Zwykle jedna wróżka panowała nad jednym żywiołem.Każdy miał przydzieloną pracę.Chcąc się od niej uwinąć,często podróżowałam nie zapuszczając się dalej niż kiedykolwiek.Jednak gdy ukończyłam 14 lat miałam dosyć.Pewnej ciemnej nocy,spakowałam się i uciekłam obiecując,że nigdy nie wrócę. I tak się stało.Zwykle odważna,śmiała,gadatliwa wróżka stała się dosyć cichą i nieśmiałą.Podróżowałam dwa lata,a zwierzęta tylko pomagały wskazując drogę.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
madyan jezyki2 zostangwiazda warriorsidiot magicaldreamhodowla